Gizlilik Politikamız
Home

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı veri tabanında bulunmaktadır. Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı`ndaki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “Abone İşlemleri” nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı, hem de Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı’nın diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

 

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

 

Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

 

Bilgilerinizin Paylaşımı

 

Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından paylaşılmamaktadır. Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

 

  • Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,
  • Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı`nın kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
  • Kullanıcının, Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı`ndan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
  • Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
  • Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

 

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı portalındaki online aktivite, gerekse Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı`na bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

 

“CAFER SADIK ABALIOĞLU EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI web sitesi” veya “Web Sitesi”; CAFER SADIK ABALIOĞLU EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI `na ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

 

Lütfen CAFER SADIK ABALIOĞLU EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI web sitesini kullanmadan önce kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.